İçeriğe geç

Bitaksi

En son güncelleme tarihi: 05.05.2022 22:52

BiTaksi Cebindeki Taksi

Kartı uygulamaya bi kere tanımlaman yeterli. İster nakit öde, ister kartla. Sonra çağır gelsin BiTaksi! BiTaksi kullanmaya başla. Hızlı, kolay, güvenli. Taksi çağırmanın yeni yöntemiyle tanış! Sürücü müsünüz? BiTaksi ile daha çok kazanın. Üstelik kullanmak çok kolay!

BiTaksi

BiTaksi. Home. Go cashless! So easy to pay by card! Get a ride with one tap, pay with one tap! Download and start riding! Safe, fast, and easy! Become a BiTaksi Driver. Find more passengers, earn more money!

BiTaksi

BiTaksi Cebindeki Taksi. Anasayfa. Kart geçen taksi. Bi de o kadar kolay ki! Kartı uygulamaya bi kere tanımlaman yeterli. İster nakit öde, ister kartla. Sonra çağır gelsin BiTaksi! BiTaksi kullanmaya başla. Hızlı, kolay, güvenli.

BiTaksi Kurumsal

BiTaksi Kurumsal

BiTaksi

{“returnCode”:”44″,”returnMessage”:”Sistemde geçici bir hata oluşmuştur. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz./”}

BiTaksi | Resepsiyon

BiTaksi | Resepsiyon

BiTaksi – Aklından Geçen Taksi! – Google Play’de Uygulamalar

BiTaksi ile gelen sürücü bilgilerini görür, 4,5 puan ve üzeri sürücülerle yolculuk yaparsın! ⭐⭐⭐⭐⭐ Yolculuk sonunda sürücüleri puanlayarak sistemimizin gelişmesine katkıda bulunabilirsin! Online ödeme seçeneği! Masterpass güvencesi ile BiTaksi’de kartını bir kez tanımlayarak temassız ve güvenli ödeme …

BiTaksi – Your Taxi! – Apps on Google Play

BiTaksi finds the nearest taxi around you without getting into the crowd and directs it to you in 3 minutes. Top-quality drivers! With BiTaksi you can see the driver’s name, photo, ratings and license plate. You can trip with drivers with 4.5 points or more! ⭐⭐⭐⭐⭐ At the end of your trip you can rate your driver and write comments.

BiTaksi İndir – Ücretsiz İndir – Tamindir

21.03.2013 · BiTaksi, Türkiye’de aktif olduğu günden bu yana hergün düzenli olarak gelişmesini ve büyümeyi sürdüren ücretsiz ve kullanımı kolay bir Android taksi çağırma uygulaması.. Çağırdığınız taksiyi yolda gelirken bile yol üzerinde izleyebilme imkanı sunan BiTaksi sayesinde tek tuşla taksi çağırıp güvenli bir şekilde taksiye binebiliyorsunuz.

BiTaksi – Şikayetvar

BiTaksi Nedir? BiTaksi; taksi arayan yolcular ile yolcu arayan ve o anda müsait olan taksileri bir araya getiren bir uygulamadır.Taksi bekleme, taksi bulma ve taksi çağırma gibi tüm eylemleri çok kolay ve hızlı hale getiren BiTaksi uygulaması, özellikle büyükşehir insanı için kurtarıcı bir çözümdür.Taksi kullanmanız gerekiyor ancak yakınınızda bir taksi durağı …

‎BiTaksi – Your Taxi! on the App Store

13.01.2013 · ‎BiTaksi, Your Taxi! One of the best applications for the city person! What does BiTaksi offer you? • Next to you in 3 minutes! BiTaksi finds the nearest taxi around you without getting into the crowd and directs it to you in 3 minutes. • Top-quality drivers! With BiTaksi you can see the driver…

BiTaksi | Paylas

BiTaksi | Paylas

BiTaksi – Vikipedi

BiTaksi, mobil cihazlar sayesinde taksi kullanıcısının taksiye, taksinin müşteriye hızlı ulaşımını sağlayan şirket .İstanbul ve Ankara’da bulunan resmi plakalı taksiler sistemde yer almaktadır. Bitaksi uygulamasıyla sadece taksi çağırma işlemi yapılabilmektedir.

‎BiTaksi – Aklından Geçen Taksi App Store’da

‎BiTaksi – Aklından Geçen Taksi yazılımına ilişkin yorumları okuyun, müşteri oylarını karşılaştırın, ekran görüntülerine bakın ve yazılım hakkında daha fazla bilgi edinin. BiTaksi – Aklından Geçen Taksi yazılımını indirin ve iPhone, iPad ve iPod touch’ınızda keyfini çıkarın.

bitaksi – ekşi sözlük

9.03.2013 · bitaksi. çok güzel bir uygulama olmuş gördüğüm kadarıyla. eğer yaygınlaştırabilirsek diğer büyük şehirlere de örnek olur. taksilerle ilgili çok güzel istatistiki bilgi …

BiTaksi… İnsani hata değil | Uğur Özmen

31.03.2017 · Bitaksi üzerinden temas edilebilirdi. ?. Gelelim asıl yanlışa… Taksiciyi sistemden çıkarmamaları bir insani hata değildir. Tamamen kurgu hatasıdır. Bir şirketin (burada BiTaksi oluyor) geleceğini bu kadar etkileyecek bir konu, bir kişinin duygusal durumuna bırakılamaz.

BiTaksi ve Mastercard’dan Dünyada Bir İlk: BiTaksiPOS …

5.10.2021 · BiTaksi, Mastercard tap-on-phone çözümü entegrasyonu sayesinde hayata geçirdiği BiTaksiPOS hizmeti ile cep telefonlarını POS cihazına dönüştürüyor, yolcularına yeni bir ödeme çözümü sunuyor. Yolcular artık taksiye ister yoldan isterse duraktan binmiş olsun, ödemelerini BiTaksiPOS aracılığıyla debit ve kredi …

Bitaksi iPhone Çekilişi – kimkazandi.com

BiTaksi iPhone Çekilişi 30 Haziran 2021 tarihinde sona erdi. BiTaksi iPhone Çekilişine katılmak için BiTaksi mobil uygulamasını kullanarak çağırılan taksi ile 30 TL ve katlarında yolculuk yapmak yeterli. BiTaksi iPhone Çekilişi 13 Temmuz 2021 tarihinde noter huzurunda saat 11:00’de yapıldı.

Taksilerde yeni dönem: BiTaksi ile temassız ödeme başlıyor …

5.10.2021 · İstanbul ve Ankara’da başlayacak olan yeni uygulama, taksilerde ödeme kolaylığı sağlayacak. BiTaksi ile Mastercard’ın ortak hayata geçirilen uygulamada, taksicilerin cep telefonları POS cihazı gibi temassız ödeme kabul edecek. 3 saniye içinde para çekme işlemini gerçekleştirecek bu hizmet için müşteriden komisyon alınacak.

BiTaksi | İndir, Kaydol, Üye Ol, Oyna

BiTaksi nedir, ne işe yarar? Akıllı telefonlar için bir uygulamadır ve nerede olursanız olun bir taksiye ihtiyaç duyduğunuzda konumunuzu belirterek taksi çağırabilirsiniz. Çağrı civardaki taksilere iletilir ve uygulamaya üye olan herhangi bir taksi çağrıyı cevapladığında, taksinin size uzaklığı hesaplanır ve varış süresi size uygulama üzerinden bildirilir.

@BiTaksi | Twitter

@BiTaksi adlı kişiden gelen son Tweet’ler

BiTaksi indirim kodu | 90% | BiTaksi indirim kuponu! 2021

BiTaksi ile hayatlar değişti, taksi bulamama problemi, “5 dakikaya orada olur” denilip 15-20 dakika beklenen taksiler, “vallahi bozuk yok” çileleri son buldu. Bu uygulama da bitaksi promosyon kodu kullanılarak ek indirimler elde etmek de çok basit. Ee daha ne olsun!

BiTaksi Nedir? BiTaksi Nasıl Kullanılır? – Tekno Safari

3.01.2021 · BiTaksi; bulunduğunuz konuma en yakın taksiyi bulup tek tuşla taksi çağırabileceğiniz bir uygulamadır. BiTaksi uygulamasıyla taksinin gelişini haritadan izleyebilirsiniz. Aynı zamanda ödeyeceğiniz ücreti tahmini olarak önceden görebilir böylece minimum taksi ücretinizin ne kadar olabileceğini öğrenebilirsiniz.

BiTaksi dünyada bir ilke imza atıyor! İşte süper yenilik …

5.10.2021 · Dijital yolculukların ev sahibi BiTaksi, ödeme teknolojileri öncü markası Mastercard iş birliğiyle teması sıfıra indirdiği yeni ödeme çözümü BiTaksiPOS’u devreye aldı. Artık yoldan binilen veya duraktan çağrılan tüm yolculuklarda, BiTaksiPOS sayesinde, güvenli ve temassız ödeme alınabiliyor.

Bitaksi Haberleri – Son Dakika Bitaksi Haber Güncel Gelişmeler

18.08.2021 · Bitaksi haberleri ile ilgili son dakika gelişmeleri, en sıcak haberler ve geçmişten bugüne tüm detaylar güncel Bitaksi haber sayfasında yer alıyor.

BiTaksi, Getir’in hizmetleri arasına eklendi

9.10.2021 · Getir ve BiTaksi yeni bir stratejik iş birliğine imza attıklarını duyurdu. Yapılan iş birliği kapsamında BiTaksi, kendi uygulamasına ek olarak Getir’in servisleri arasına eklendi ve …

Bitaksi – Webrazzi

BiTaksi kurucusu Nazım Salur’dan yeni girişim: Getir. BiTaksi ile önemli bir başarıya imza atmış Nazım Salur’u Webrazzi okuyucuları yakından…. Arda Kutsal 11 Haziran 2015.

BiTaksi – 3/30 – Şikayetvar

BiTaksi Fazla Çekilen Ücret İade Edilmiyor! 08.07.2021 tarihinde BiTaksi mobil teknoloji ödememi İstanbul kart ile gerçekleştirmeye çalıştım ancak, hata verdiğinden ötürü 08:37’de 19,87TL tutarlı ödemeyi kredi kartı ile gerçekleştirdim. 042E7F4A4D2*** kart uıd numaralı İstanbul kartımdan: 08.07.2021 tarihinde 08.36’da 19200341296 numarası ile…

BiTaksi ve oyunlaştırma uygulamaları – Ümit Büyükyıldırım

10.03.2015 · BiTaksi ile yaptığım her yolculukta taksicilerle mutlaka BiTaksi uygulaması hakkında konuşurum. Bu yüzden BiTaksi’nin takcisi tarafındaki uygulamalarını da öğrenme şansım oldu. BiTaksi’yi taksiciler tarafında bu denli başarılı yapan unsurların başında …

BiTaksi, Careem, Olev, Uber, Yolo’nun taşıma ücretleri ne …

27.01.2017 · BiTaksi. Bizleri tek tuşla taksi çağırmayla tanıştıran BiTaksi ile başlayalım. Kullanıcılarına ekstra herhangi bir ücret yansıtmayan BiTaksi, Ulaşım Koordinasyon Merkezi tarafından belirlenen taksi ücretini talep ediyor. Taksilerde açılış ücreti 3,45 TL, kilometre başına ise 2,10 TL alınıyor.

BiTaksi Nedir? – Son Dakika İndirimi

1.02.2016 · BiTaksi, iOS ve Android işletim sistemli cihazlara yüklenebilir. Yani; iPhone 3GS serisi ve üstü modellerde, tüm iPad modellerinde, Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm akıllı telefon ve tabletlerde rahatlıkla BiTaksi’yi kullanabilirsiniz.

bitaksi çalışanı taksicinin dehşetli rezaleti – ekşi sözlük

ne bitaksi’nin, ne de taksi duraginin rezaletidir. rezalet olsa olsa hukuk sisteminindir. simdi bu adam yakalanip ifadesi alinsa bile serbest birakilacak, sonra da basit yaralama masit yaralama gibi laflarla 3-5 ay ceza alacak ve o da ertelenecektir. hepiniz yaninizda biber gazi bulundurun, imkani olan 1-2 ay dovus teknikleri dersi alsin, kendi …

Uber/BiTaksi indirim kodu olan var mı – R10.net

2 gün önce · Uber/BiTaksi indirim kodu olan var mı. Bugün, 11:49:57. #1. caglarmedya. Açık Profil bilgileri. caglarmedya’a özel mesaj gönder. caglarmedya’a ticaret puanı gönder. caglarmedya tarafından gönderilen tüm mesajları bul. Uber ya da bi taksi indirim kodu olan varsa 0541 406 1044 Wp den yazabilir.

BiTaksi ve Mastercard’dan iş birliği; taksilerde yeni …

5.10.2021 · BiTaksi ve Mastercard iş birliğiyle teması sıfıra indiren yeni ödeme çözümü BiTaksiPOS’un devreye alındığı duyuruldu. Yolcuların, taksiye ister yoldan isterse duraktan binmiş olsun, ödemelerini BiTaksiPOS aracılığıyla debit ve kredi kartlarını kullanarak temassız ve …

Taksilerde yeni dönem! İstanbul ve Ankara’da başlıyor …

4.10.2021 · Son dakika ekonomi haberleri – Taksilerde ödeme kolaylığı sağlayacak mobil devrim İstanbul ve Ankara’da başlıyor. BiTaksi ile Mastercard’ın ortak hayata geçiriyor. Taksicilerin cep …

Getir ve Bitaksi iş birliğinden doğan yeni bir hizmet …

8.10.2021 · Getir, daha önceden BiTaksi’ye yatırım yapmış ve yüzde 35,6’lık hisseyle ortak olmuştu. İki markanın güçlerini birleştirerek hayata geçirdiği GetirBiTaksi, kullanıcılara kolaylık sunması bekleniyor. Özellikle market uygulamasında vakit geçiren ve taksi çağırmayı …

Getir ve BiTaksi’den iş birliği anlaşması

8.10.2021 · Getir ve BiTaksi yeni bir stratejik bir iş birliğine imza attı. GÜNDEM 08.10.2021, 17:18 Ömer Yıldızcı. Farklı hizmetlerle servis alanını genişletmeyi sürdüren Getir, dijital yolculukların ev sahibi BiTaksi ile stratejik iş ortaklığı yaptı. Hayata geçirilen çalışma ile Getir’in hizmetlerine bir yenisi eklendi ve …

BiTaksi Sürücü İndir (Android) – Gezginler Mobil

BiTaksi Sürücü Android için İndir Android için BiTaksi Sürücü Kullanıcı Yorumları Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.

BiTaksi Kampanyası – Akbank

Hemen Kazan. Akbank Direkt’e Girdiğiniz Anda, İndirimli BiTaksi’niz Kapıda! Akbank Direkt’e girenler, İstanbul ve Ankara’da BiTaksi ile ulaşımlarında 15 TL indirim kazanıyor. 31 Mart 2017’ye kadar kampanya fırsat kodunuzu, Akbank Direkt’te bulunan Kampanyalar …

BiTaksi – Crunchbase Company Profile & Funding

BiTaksi is a mobile application that enables its users to book taxis. It enables its users to locate a taxi through its online map and provides traffic data and turn-by-turn directions for drivers. BiTaksi is available for iOS and Android operating systems.

BiTaksi – Ana Sayfa | Facebook

BiTaksi. 11 Ekim, 05:24 ·. 11 Kasım’a kadar DenizBank kredi kartlarıyla yapacağın yolculuğun %50 indirimli! ? Detaylar uygulamada! 77. Beğen Yorum yap Paylaş.

BiTaksi Çekilişi – Çekilişler ve Kazananlar | BeniKazan.com

1.06.2021 · BiTaksi Çekilişi. Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirebileceğiniz BiTaksi uygulaması üzerinden taksi çağırıp yapacağınız her 30 liralık ödeme için 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Örnek olarak taksi yolculuğunuz 90 lira tutarsa 3 çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız. İstediğiniz …

Getir ve BiTaksi güçlerini birleştirdi: Karşınızda …

8.10.2021 · Getir, daha önceden BiTaksi’ye yatırım yapmış ve %35,6’lık hisseyle ortak olmuştu. İki markanın güçlerini birleştirerek hayata geçirdiği GetirBiTaksi ile iş birliği bir adım ileri taşınmış oldu. Son dönemde hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli stratejik …

BiTaksi – bugünün son haberleri ve konuyla ilgili en …

12.01.2021 · Konuyla ilgili en son haberleri okuyun BiTaksi: Getir ve BiTaksi’den işbirliği: ‘GetirBiTaksi’ hizmete başladı, Taksilerde yeni dönem: BiTaksi ile temassız ödeme başlıyor

BiTaksi – Home | Facebook

BiTaksi. July 20 at 12:00 AM ·. Bayramda sevdiklerine kavuş diye BiTaksi yanında! Mutlu Bayramlar ?. #aklındangeçentaksi #BiTaksi. Next to BiTaksi to meet your loved ones during the festival! Happy Eid Mubarak ? #aklındangeçentaksi #BiTaksi. Translated. 22.

Getir ve BiTaksi’den işbirliği adımı: GetirBiTaksi …

8.10.2021 · Farklı hizmetlerle servis alanını genişletmeyi sürdüren Getir, BiTaksi ile stratejik iş ortaklığı yaptı.Hayata geçirilen çalışma ile Getir’in hizmetlerine bir yenisi eklendi ve GetirBiTaksi hizmete başladı.. Kullanıcılar, BiTaksi uygulamasına ek olarak artık Getir’in içinde yer alan GetirBiTaksi’den de bulundukları yere kolayca taksi çağırabilecek.

BİTaksi’de İstanbulkart ile yolculuk başladı

12.01.2021 · İBB, BiTaksi ile ödeme konusunda işbirliğine gitti. BiTaksi kullanıcıları, artık yolculuklarını İstanbulkart ile ödeyebilecek. 11 Şubat’a kadar İstanbulkartlı ödemeler, BiTaksi …

BiTaksi Aile ve Güvenil Şikayetleri – Şikayetvar

BiTaksi için yazılan Aile ve Güvenil şikayetleri için tıklayın! BiTaksi hakkında kullanıcı yorumları, Aile ve Güvenil şikayetleri sikayetvar.com’da!

Getir ve BiTaksi’den işbirliği: GetirBiTaksi

Getir ve BiTaksi iş birliğine konusunda anlaştı. BiTaksi, kendi uygulamasına ek olarak Getir’in servisleri arasına eklendi ve GetirBiTaksi hizmete başladı. Farklı hizmetlerle servis …

BiTaksi | LinkedIn

BiTaksi | 5,639 followers on LinkedIn. Cebindeki Taksi | BiTaksi olarak taksi arayan yolcularla, yolcu arayan taksileri bir araya getiren bir akıllı telefon uygulamasıyız. Uygulamanın ötesinde büyükşehir insanı için yapılmış en iyi icatlardan biriyiz. BiTaksi ile tek tuşla olduğun yere taksi çağırırsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.