İçeriğe geç

Çeviri

En son güncelleme tarihi: 24.05.2023 09:43

Google Çeviri

Google’ın ücretsiz hizmeti, Türkçe ile 100’den fazla dil arasında anında kelime, ifade, web sayfası çevirisi yapabilir.

Yandex.Çeviri: İngilizce – Türkçe, Rusça – Türkçe, Almanca …

Yandex.Çeviri ; 100 dil için eşzamanlı çeviri, yazım sırasında ipuçları, çevirisi aranan sözcüklerin fonetik alfabeyle yazılan telaffuz notları ile ses kayıtlarını ve kullanım örneklerni içeren sözlük ve diğer özellikler.

Bing Microsoft Translator

Metin, tek seferde çevirmek için çok büyük. Daha kısa bir metin girmeyi deneyin. . Düzenleme öner. . Çeviriyi dinleyin. . Kopyala. Çeviri kalitesini artırmak için gönderiminiz Microsoft translator …

Translate: İngilizce’den-Türkçe’ye çevirileri – Yandex.Çeviri

Translate İngilizce’den Türkçe’ye yapılan bu çeviri, çevrimiçi olarak Yandex.Çeviri servisince yapılmıştır. Bu servis; sözcükler, cümleler, metinler ve site sayfaları için kullanılabilen otomatik çevri aracıdır. Yapılan çeviriler; sözcüklerin kullanım örnekleri, fonetik alfabeyle telaffuz notları ve ses kayıtlarıyla birlikte sunulur.

Ücretsiz Online Çeviri

Babylon’ un Çeviri’ si Babylon’ un çeviri yazılımının online versiyonudur. Online çevirmenimizi kullanarak, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Çince, Japonca ve 75’ ten fazla dilde çeviri yapın.

İngilizce Türkçe Çeviri | İngilizce Çeviri | Çeviri | Çevirce

İngilizce çeviri hayatımızda birçok yerde ihtiyaç duyduğumuz bir konudur. Genelde turizm bölgelerinde fazlasıyla ihtiyaç duyduğumuz bir durumdur. Turizmde bildiğimiz üzere dünyada bulunan birçok insanın ortak anlaşma dili olarak bilinen İngilizce herkes tarafından kullanılmaktadır. Genelde internette gezinirken karşılaştığımız bazı yabancı terimlerde ilk …

İngilizce Türkçe Cümle Çeviri | İngilizce Türkçe Sözlük …

ÇevirSözlük.com; İngilizce Türkçe cümle çeviri (sözlük) ile İngilizce, Türkçe ve dünya dilleri arasında hızlı cümle ya da kelime çeviri yapın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir