İçeriğe geç

Debis Giriş

En son güncelleme tarihi: 05.05.2022 22:52

D.E.U. Bilisim Servisleri

UYARILAR : Ögrenci DEBIS Girisi Bilgilendirme ; 1. Debis Girisi yaparken @ogr.deu.edu.tr uzantısını seçtiginizden emin olunuz. 2. Debis Hesabınızla ilgili, Sorun Çözme, Sifre Güncelleme ve Sifre Sıfırlama islemleri için Sorun Çözme Ekranını kullanınız.

DABİS – Giriş

DABİS – Giriş. Şifrenizi mi unuttunuz? Gelişmelerden haberdar olmak için #DABİS Twitter hesabını takip etmek istiyorum.

debis.sbu.edu.tr – Dijital Eğitim Bilgi Sistemi

6.07.2021 · 06.07.2021. Üniversitemiz Dijital Eğitim Bilgi Sistemi (Debis) akademik birimlerimizin kullanımına açılmıştır.

SSO Giriş Ekranı – Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü

Kullanıcı Girişi. E-Devlet Şifresi İle GİRİŞ. DERBİS Şifresi İle GİRİŞ. Kullanıcı Adımı Hatırla. Şifremi Unuttum. GİRİŞ.

DEBİS HS

DEBİS HS işlemlerinde sorun yaşayan yada isteyen kullanıcılarımız Bilgi İşlem Dairesi Rektörlük, Tınaztepe veya Hastane Yardım Masalarından şifrelerini bireysel başvuru yolu ile form doldurarak ve kimlik ibraz ederek işlemlerini gerçekleştirebilirler. Yaşadığınız teknik sorunlar için Ekran Görüntüsü ile birlikte [email protected]’ye iletebilirsiniz.

Debis İle Giriş Ekranı – akillikart.deu.edu.tr

Debis İle Giriş Ekranı. ‘@deu.edu.tr’ uzantısı gerekmemektedir.

Sakai : Gateway : Hoşgeldiniz

Kullanıcı Adı (öğrenci için öğ[email protected]) ve Şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Örn. [email protected] Not: DEÜ Öğrenci e-postası aldıysanız; https://debishs.deu.edu.tr sayfasından DEUZEM-Öğrenci Numarası Eşleştirme Ekranı menüsünden eşleştirme işlemi yapıp tekrardan deneyiniz.

Dernekler Bilgi Sistemi (DERBİS) – Sivil Toplum

DERBİS ve Alt Modülleri 2012 yılında geliştirilmeye başlanılan Dernekler Bilgi Sistemi (DERBİS) projesi yazılımı ile Sendikalar Bilgi Sistemi (SENBİS), Partiler Bilgi Sistemi ( PARBİS) ve Proje Destek Sistemi (PRODES) ek modüllerinin geliştirme süreci 31/12/2015 tarihinde tamamlanmıştır. 2016 yılı …

Debis Giriş – TurkeyInput

30.10.2020 · DEBİS giriş bilgilerinizin ne şekilde kullanılacağı bu bilgilendirme mektubunda da yazmakta. Ancak gözüme çarpan bir diğer detay, web kayıt işlemlerinin 27 …

T.C.Millî Eğitim Bakanlığı

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri MEBBİS. Bakanlığımıza ait uygulamalara tek bir kullanıcı ile erişim sağlayabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler …

Öğrenci maili başvurusu yapan öğrencilerimizin debis giriş kullanıcı adı ÖĞRENCİ NUMARASI yerine genelde ad.soyad şekline dönüşmektedir. Bu sisteme giriş için debis girişinde kullandığınız kullanıcı adını kullanmalısınız.

DEU Sanal POS

Şifrede Türkçe Karakter ve sembol(-,+,*) bulunmamalıdır. Giriş Debis Öğrenci E-Posta Sorun Çözüm Ekranı

Debise Giriş | Efes Meslek Yüksekokulu

Debise Giriş. DEBİS’E GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ. Sevgili Öğrencilerimiz; 2016 ve önceki sene girişliler için: DEBİS HESABINIZ : numaranız @ ogr.deu.edu.tr (Örnek: [email protected]) 2017 girişliler için:

Fırat Üniversitesi Uzaktan Eğitim Portalı

Fırat Üniversitesi Uzaktan Eğitim Portalı. Değerli Öğretim Elemanları ve Öğrencilerimiz, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı Güz dönemi dersleri fakülte/enstitüler ue.firat.edu.tr , meslekyüksekokulları ise fue.firat.edu.tr adresi üzerinden yürütülecektir.

DEBİS HS

DEBİS HS işlemlerinde sorun yaşayan yada isteyen kullanıcılarımız Bilgi İşlem Dairesi Rektörlük, Tınaztepe veya Hastane Yardım Masalarından şifrelerini bireysel başvuru yolu ile form doldurarak ve kimlik ibraz ederek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

DEBİS HS

ŞİFRE SIFIRLAMA EKRANI. ? Öğrencilerin Dikkatine, Eposta adresinizi i[email protected] formatında tam ve eksiksiz biçimde giriniz. Eposta adresi almamış öğrenciler, “ÖĞRENİC NUMARANIZ”@ogr.deu.edu.tr şeklinde giriş yapacaktır. Cep Telefonunuza Güvenlik Kodu Gelmiyor yada Eposta Adresinizi Hatırlamıyorsanız …

Deu Debis Giriş – TurkeyInput

30.10.2020 · Dokuz Eylül Üniversitesi Öğrenci Giriş, Dokuz Eylül Üniversitesi DEBİS «Yeni kayıt olan öğrencilerimiz, DEBİS hesaplarına [email protected] ve şifresi doğum tarihi GG/AA/YYYY (örnek: 01/01/1985 )olacak şekilde …

DEBİS HS

ÖĞRENCİ HESAP AÇMA EKRANI. @ogr.deu.edu.tr ?. Şifremi Unuttum

DEBİS HS

SORUN ÇÖZME EKRANI T.C. Kimlik Numarasına Göre Sorgula . T.C. Kimlik Numaranız Yok ise Tıklayınız

DEBİS HS

online DEÜ’ye öğrenci numarası değil de DEBİS HS üzerinden aldığınız hesabınız ile giriyor ve ders bilgilerinizde sorun yaşıyorsanız; bu ekran ile eşleşme yapıp öğrenci numaranız ile SAKAİ’ye bir kez daha giriş yapmayı deneyiniz. NOT: Bu eşleşme online DEÜ içindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.