İçeriğe geç

Tektu Hisse

En son güncelleme tarihi: 05.05.2022 22:52

TEKTU Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği — BIST:TEKTU …

TEKTU Günlük Teknik Analiz An itibariyle MACD – NEGATİF fakat yataya yönelme var. RSI – POZİTİF STOCASTIC – POZİTİF CCI – NEGATİF Direnç: 1,64 – 1,89 Destek: 1,52 – 1,30 Hisse 1,52 desteğinden geri dönmüştür. Bugün endekle beraber tepki alımları güçlenebilirse 1,64 Direnci izlenecektir. Bugün 1,60 ların üzerine çıkması …

TEK-ART TURIZM | TEKTU Hisse Fiyatı, Canlı Veriler …

TEK-ART TURIZM (TEKTU) hisse senedi hakkında detaylı ve anlık veriler, fiyatlar, günlük-aylık-yıllık grafikler, analizler, geçmiş veriler ve TEK-ART TURIZM hisse haberleri Mynet Finans’ta!

TEKTU – Tek-Art Turizm Hisse Senedi | İş Yatırım

Tek-Art Turizm. Kuruluş. 06.10.1987. Faal Alanı. Yurt içinde ve yurt dışında oteller, tatil köyleri, golf tesisleri, lokanta, kafeterya, gazino ve eğlence yerleri, plajlar, lunaparklar, marinalar, yat çekek yerleri, turistik eşya satış yerleri, tanzim okulları ve benzeri tesislerin yatırımını yapmak, bu …

TEK-ART-TURIZM Hisse Senedi: TEKTU (Tek-Art İnşaat Ticaret …

9.11.2021 · TEKTU hissesi 9.11.2021 tarihinde günü 1,31 TL’den ve %-2,24 deger kaybı ile tamamladı. Hisse senedi 1,31 TL’den yaptığı kapanış ile 10 günlük hareketli ortalamaların üzerinde bulunuyor.

TEKTU Hisse Detayları – BorsaGündem.com

31.10.2021 · TEKTU hisse detaylarını takip edin. SORU : Tektu hakkında bilgi verir misiniz? Gönderen : Sinan Doruk21.01.2021, 18:08Cevabı Oku SORU : Turizm mevsimi yaklaşıyor.

Tek-art Turizm Hisse Senedi Fiyatı – TEKTU Hissesi Borsa …

Tek-art Turizm (TEKTU) hisse senedi sayfasından geçmişten bugüne borsa verilerini grafik üzerinden takip edebileceğiniz gibi, Tek-art Turizm ile ilgili canlı borsa verilerini de anlık olarak takip edebilirsiniz.

TEKTU – Investing.com – Döviz, Hisse Senedi, Emtia ve …

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş. (TEKTU) Hissesi ile ilgili Grafiklere, Teknik Analizlere, Geçmiş Verilere, Tek-Art İnşaat Raporlarına ve daha fazlasını içeren bilgilere ulaşın.

Tek-Art Insaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatirimlar AS …

TEKTU Tartışmaları. Bu sayfada TEKTU hisse senedi ile ilgili tüm tartışmalar ve yorumlar yer alır. Lütfen yorumların Investing.com Yorum Kuralları’na uygun olduğuna dikkat edin. Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş. hakkında düşüncelerinizi yazın. Yorum Kuralları.

TEKTU Tahminleri – Ücretsiz Hisse Senedi Grafikleri …

TEKTU Günlük Teknik Analiz An itibariyle MACD – NEGATİF fakat yataya yönelme var. RSI – POZİTİF STOCASTIC – POZİTİF CCI – NEGATİF Direnç: 1,64 – 1,89 Destek: 1,52 – 1,30 Hisse 1,52 desteğinden geri dönmüştür. Bugün endekle beraber tepki alımları güçlenebilirse 1,64 Direnci izlenecektir.

TEKTU | Hisse Senedi Analizi | Yatırım Finansman

TEKTU. Hisse senet bilgilerine ulaşmak için aşağıdaki alanları kullanabilirsiniz. Seçiniz ABANA – ABANA ELEKTRONIK ACIBD – ACIBADEM SAGLIK ACSEL – ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SAN. ADANA – ADANA CIMENTO A GRUBU ADBGR – ADANA CIMENTO B GRUBU ADEL – ADEL KALEMCILIK ADESE – ADESE GAYRIMENKUL YATIRIM ADESET – ADESE.TE TEMERRUT ADNAC – ADANA …

TEKTU HİSSE SENEDİ Canlı Detay | Tek-Art İnşaat Ticaret …

11.09.2021 · TEKTU Son ANLIK TEKTU Son HAFTA TEKTU TEKNİK YORUM: TEKTU hissesi 3.9.2021 tarihinde günü 1,40 TL’den ve %-0,71 deger kaybı ile tamamladı. Hisse senedi 1,4 TL’den yaptığı kapanış ile 10 günlük hareketli ortalamaların üzerinde bulunuyor.

OYAK Yatırım – Hisse Detay – TEK-ART TURİZM

***TEKTU*** TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş.( Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim 15.12.2020 18:13 Tümünü Göster

TEK-ART TURIZM Hisse Senedi: TEKTU Hisse Fiyatı ve Grafiği

TEKTU hisse senedi canlı değeri: 1,24. TEKTU hisse senedi yorumları, analizleri ve haberleri için tıkla. TEKTU hisse senedi canlı takip et.

TEKTU HİSSE SENEDİ – Canlı Hisse net | Tek-Art İnşaat …

TEKTU TEKNİK YORUM: TEKTU hissesi 3.11.2021 tarihinde günü 1,31 TL’den ve %3,15 deger kazancı ile tamamladı. Hisse senedi 1,31 TL’den yaptığı kapanış ile 10 günlük hareketli ortalamaların üzerinde bulunuyor. Hisse senedinin kısa vadeli yönü için 10 ve 21 günlük hareketli ortalamalarının üzerinde kalıp kalmadığı izlenmelidir.

TEK-ART TURİZM Hisse grafik – TEKTU Hisse fiyatı ve borsa …

TEK-ART TURİZM Hisse grafik – TEKTU Hisse fiyatı ve borsa takibi. Bugün için TEKTU fiyatı 1.24 TL ve son 24 saatlik işlem hacmi 56.633.109,00 TL olarak gerçekleşti. TEK-ART TURİZM hissesi …

TEK-ART TURİZM (TEKTU) Hisse Senedi Fiyatı ve Yorumları …

TEK-ART TURİZM (TEKTU) hisse senedi fiyatı, yorumları ve grafikleri hisse detay sayfamızda.

HALK YATIRIM – Doğru Karar

10.11.2021 · Hisse Başı Kar (Yıllıklandırılmış) Şirketin ilgili dönemde hisse başına ne kadar kar elde ettiğini gösterir: Temettü Verimliliği: Hissedarların ilgili dönemdeki brüt nakit temettü getiri oranını ifade eder: Alacak Tahsil Süresi (Gün) Şirketin alacaklarını ne …

TEK-ART TURİZM Hisse Senedi: TEKTU (Tek-Art İnşaat Ticaret …

28.10.2021 · TEK-ART TURİZM hisse senedi ile ilgili gün içi verilerini başta olmak üzere geçmiş zamanlara ait tüm borsa verilerini bu sayfamızda bulabilirsiniz. Anahtar oranları, mali tablolar, hisse yorumları, hisse grafikleri, analizler ve çok daha fazlası için Bigpara’nın Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar sayfasına girebilirsiniz.

tektu Hisse Senedi | TEK ART INSAAT TICARET TURIZM AS …

TEK ART INSAAT TICARET TURIZM AS Hisse ve TEK ART INSAAT TICARET TURIZM AS hisse fiyatlarını güvenilir bir şekilde borsadirekt.com’dan rahatlıkla takip edebilirsiniz

TEKTU [Hisse] Yorum, Sohbet ve Analizi [FinansCepte]

TEKTU Ne biçim hisse bu ya. 3 Kişi 0 Kişi. E @emrebey06 00:45, 24 Şubat 2021. TEKTU #tektu günlükte görüntüsünü attım arkadaşlar twitterımda cümleten hayırlı geceler dilerim twitterımı takip ederseniz sevinirim (finansalizm06) 1 Kişi 0 Kişi

TEK ART İNŞAAT (TEKTU) Hisse Fiyatı, Canlı Grafik ve Yorum

TEK ART İNŞAAT (TEKTU) hisse fiyatı, canlı grafik, veriler ve kullanıcı yorumları sizleri bekliyor.

TEKTU | TEK-ART TURİZM | Hisse Detayları | Borsa | Vatan …

Türkiye’nin borsa, finans ve yatırım portalı. Piyasalarla ilgli tüm analiz, haber, yorum ve datalar Vatan Finans’da…TEKTU – TEK-ART TURİZM Hisse detay bilgileri Vatan Finans’da.

TEK-ART | TEKTU Hisse Analiz Fiyatları ve Yorumları | Ata …

TEK-ART TURIZM (TEKTU) güncel hisse fiyatı 1,230 TL TEK-ART TURIZM (TEKTU) gün içi en düşük fiyat 1,230 TL, gün içi en yüksek fiyat 1,250 TL TEK-ART TURIZM (TEKTU) önceki gün kapanış fiyatı 1,230 TL TEK-ART TURIZM (TEKTU) işlem hacmi 6.151.457 TL TEK-ART TURIZM hisse fiyatı son 1 ayda % -3,91 düştü, günlük değişimi ise % 0.81 oldu. …

TEK ART INSAAT TICARET TURIZ Hisse Fiyatları (TEKTU …

3.11.2021 · TEK ART INSAAT TICARET TURIZ hisselerine dair güncel gelişmeler ve geçmiş veriler grafiklerle Bloomberght.com’da! – Bloomberg HT

TEKTU Hisse Senedi Analizi, Güncel Fiyatı, Grafiği ve …

TEKTU hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz. Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş.

TEK-ART-TURIZM, TEKTU Şirket Bilgileri | Mynet Finans

***TEKTU*** TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş. (Yönetim Kurulu Komiteleri) 05 Nov 2021 16:26 ***TEKTU*** TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş. (Bağımsız Denetim Kuruluşunun Belirlenmesi) 05 Nov 2021 16:26 ***TEKTU*** TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş. (Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim) 05 …

TEKTU Hisse yorumları | Canlı Borsa BiST

17.09.2021 · TEKTU hissesi 29.10.2021 tarihinde günü 1,23 TL’den tamamladı. Hisse senedi 1,23 TL’den yaptığı kapanış ile 10 günlük hareketli ortalamaların üzerinde bulunuyor. [Senet Bilgileri için TIKLAYINIZ → TEKTU Canlı izle] Yazar. Yazılar. 5 yanıt dizini görüntüleniyor.

Tek-art Turizm Hisse Yorum ve TEKTU Haberleri

Tek-art Turizm (TEKTU) hissesi ile ilgili piyasalarda yaşanan gelişmeleri, ilgili şirketler tarafından açıklanan verileri TEKTU haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

TEKTU – Tek-Art İnşaat | Hisse Yorumları | Hisse Co

Ana Sayfa » ; TEKTU – Tek-Art İnşaat; Güncel hisse. BIST 100: ULSFA – Ulusal Faktoring: ZRGYO – Ziraat GYO

TEKTU HİSSE FİYATLARI | TEK ART INSAAT TICARET TURIZ …

4.11.2021 · TEKTU Hisse Fiyatları | TEK ART INSAAT TICARET TURIZ ile ilgili finansal bilgiler ve haberler.

TEKTU – Tek-Art İnşaat | Twitter’dan Hisse Yorumları

Tivitler anlık çekiliyor. 2 güncelleme arası 5 dakika. Popüler. Bugün: OTKAR – Otokar; ERBOS – Erbosan; ADESE – Adese

TEK-ART TURIZM | TEKTU Hisse Fiyatı, Canlı Veriler …

1.06.2021 · TEK-ART TURIZM (TEKTU) hisse senedi hakkında detaylı ve anlık veriler, fiyatlar, günlük-aylık-yıllık grafikler, analizler, geçmiş veriler ve TEK-ART TURIZM hisse haberleri Mynet Finans’ta!

TEKTU – Tek-Art Turizm – hisse.net

25.05.2018 · TEKTU – Tek-Art Turizm. Forum. Hisseler. Ana Pazar (SAYAS-VANGD) TEKTU – Tek-Art Turizm. YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri …

TEKTU Hisse Yorumları | Tek-Art Hisse Haber ve Analizleri

TEKTU | TEK-ART TURİZM Hisse Anahtar Oranları Ve Tüm …

TEK-ART TURİZM hisse anahtar oranları ve diğer tüm detayları Sabah.com.tr’de. TEK-ART TURİZM hisse anahtar verileri için hemen tıkla!

ULUSAL-FAKTORING Hisse Senedi: ULUFA (ULUSAL …

12.11.2021 · YASAL UYARI: Piyasa verileri Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Üye girişi yapılan Canlı Borsa sayfaları haricinde Hisse senedi verileri 15 dk gecikmelidir. Tahvil-Bono-Repo özet verileri her durumda 15 dk gecikmelidir.. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

HİSSE ANALİZ – TEK-ART TURİZM – (TEKTU) – Finnet 2000

Tek-Art Turizm hisse senedinin şirket raporu, günlük fiyatlara ilişkin özeti, Göstergeleri, Şirket Bilgileri, Bilançoları, Finansal Oranları, İştirakleri, Ortaklık Yapısı ve Haber Özetleri.

Tek-Art – TEKTU Hisse Senedi – anapara.com

21.12.2016 · Tek-Art – TEKTU Hisse Senedi – TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş. – TEKTU Tek-Art, Club Zigana isimli tatil köylerinin işletmeciliğini ve inşaat faaliyetlerini

TEK-ART | TEKTU Hisse Analiz Fiyatları ve Yorumları | Ata …

TEK-ART hisse analiz yorumları ataonline.com.tr’de. TEKTU hisse senedi fiyatlarını güvenli ve rahat bir şekilde takip etmek için Ata Online hisse analiz sayfasını ziyaret edin

***TEKTU*** TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE …

2 gün önce · Türkiye’nin borsa, finans ve yatırım portalı. Piyasalarla ilgli tüm analiz, haber, yorum ve datalar Vatan Finans’da…***TEKTU*** TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş.( Finansal Rapor Tüm finans haberleri Vatan Finans’da. Türkiye’nin bir numaralı finans ve …

(RÜÇHAN) | TEKTU.R Hisse Analiz Fiyatları ve Yorumları …

(RÜÇHAN) hisse analiz yorumları ataonline.com.tr’de. TEKTU.R hisse senedi fiyatlarını güvenli ve rahat bir şekilde takip etmek için Ata Online hisse analiz sayfasını ziyaret edin

TEK-ART TURİZM | Akbank Yatırım Hizmetleri

Akbank Yatırımcı ile Hisse senedi, Döviz, Altın, Vob, Fon, Eurobond verilerini takip edebilirsiniz. Size özel yatırım fikirlerini inceleyerek Anlık borsa uygulaması ile borsayı detaylı takip edebilir, güncel ekonomi haberleri ile yatırımlarınıza yön verebilirsiniz

***TEKTU*** TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE …

5.11.2021 · Türkiye’nin borsa, finans ve yatırım portalı. Piyasalarla ilgli tüm analiz, haber, yorum ve datalar Vatan Finans’da…***TEKTU*** TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim Tüm finans haberleri Vatan Finans’da. Türkiye’nin bir numaralı finans ve ekonomi portalı Vatan Finans.

#TEKTU HİSSE HABER- BORSA TEK ART TURİZM HİSSE …

#TEKTU HİSSE HABER- BORSA TEK ART TURİZM HİSSE YORUM – BORSA HABER – TEKTU hisse analizi – temel analiz#hisseanalizi#borsa#borsahaber“Burada yer alan yatırım…

TEK ART INSAAT – TEKTU Hissesi Şirket Bilgileri | HT Ekonomi

10.11.2021 · TEK ART INSAAT – TEKTU hissesi ile ilgili Ortaklar, İştirakler, Yönetim Kurulu, Piyasa Değeri bilgilerini Şirket Bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz

TEKTU | TEKTU Hisse Haberleri Bigpara’da

TEKTU hisse haberleri detaylı bilgileri Bigpara’da! hisse haberleri verileri için tıklayın!

TEKTU Tek-Art İnşaat Hisse Yorumları Arşivleri | Para & Borsa

13.10.2016 · TEKTU Tek-Art İnşaat Hisse Yorumları Son Güncelleme: 14 Ekim 2016 11:04 Piyasa Gündemi, Şirket Haberleri ve Beklentileri / ICBC Yatırım – (14.10.2016)

TEKTU – hisse.net

9.12.2018 · uzun bir tatil oldu bu sene bu arada tektu hisseleri hala sürüngen formatında devam ediyor gibi. hafta sonuzaten çok hisse inceleyip geniş yorum yapacağım ..bakalım neler yaşanmış hisselerde..

TEKTU – Tek Art Turizm Hisse Senedi Yorumları – Memurlar …

30.09.2009 · TEKTU – Tek Art Turizm Hisse Senedi Yorumları. 30 Eylül 2009 10:08. yasar23. TEKTU – Tek Art Turizm Hisse Senedi Yorumları. 3 aydan beridir 1.16 maliyetten bekliyorum arabamı satıp girdim biraz umut varmı. 3 aydan beridir 1.16 maliyetten bekliyorum …

TEK-ART – Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – Borsa IQ

TEKTU Hisse Senedi (TEK-ART TURIZM) Bu sayfada TEKTU hissesi teknik analizi başta olmak üzere, TEKTU hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. TEKTU – TEK-ART TURİZM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.71 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.