İçeriğe geç

Toki

En son güncelleme tarihi: 24.05.2023 09:43

TOKİ | Toplu Konut İdaresi Başkanlığı

TOKİ | Toplu Konut İdaresi Başkanlığı. Online İşlemler EN. TOKİ’den Çanakkale Lapseki’ye millet bahçesi. AKM Millet Bahçesi Ekim’de açılıyor. TOKİ’den Kocaeli İzmit’e 1105 yeni konut. Keskin’e 27 bin metrekarelik millet bahçesi. TOKİ’den Burdur’a yeni konutlar. TOKİ’den Kayseri’ye 572 konut.

TOKİ

Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı, özellikle sosyal konut üretimi için kurulmuş olan kamu kuruluşudur.

TOKİ

Konutlar, %10 peşin 240 ay vadeli sabit taksit ödemeli ve taksit başlangıçları konut teslimlerini takip eden ay itibariyle başlayacak şekilde satılacaktır. OTURMA KOŞULU ve DEVİR İŞLEMLERİ; Alt gelir grubu projelerinde hak sahibi olup sözleşme imzalayanlar konutlarını borçları bitene kadar devredemeyeceklerdir.

TOKİ 100 Bin Sosyal Konut

269 satır · 28.04.2020 · tokİ ana sayfaya devam etmek İÇİn tiklayin… HER YIL 100 BİN YENİ …

Toki

Detay Satış Duyurusu. KARS MERKEZ ATATÜRK MAH VE BAYRAMPAŞA MAH. KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ 2.ETAP, 366 ADET KONUT. KARS – MERKEZ. …

Konut / İş Yeri Başvurusu

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Konut / İş Yeri Başvurusu. Henüz kimliğinizi doğrulamadınız… Bu hizmetten faydalanmak için, aşağıdaki kimlik doğrulama yöntemlerinden sizin için uygun olan bir tanesini kullanarak sisteme giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Toki

Filtrele; Talep Toplama Projelerinin Kura Sonuçları duyurular sayfasında yayınlanmaktadır. Talep Toplama duyurularına gitmek için buraya tıklayınız.

Toki

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı © Tüm Hakları Saklıdır. 2021

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) hizmetleri Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile e-Devlet Kapısı altyapısı üzerinden sunulmaktadır.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) – Elektronik Belge …

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Elektronik Belge Yönetim Sistemi Evrak Doğrulama. Bu hizmet Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliği ile e-Devlet Kapısı altyapısı üzerinden sunulmaktadır. Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı.

TOKİ Online Taksit Sorgulama

toki. Sıkça Sorulan Sorular. Konut satış sonrası işlemleri Gayrimenkul Satış Sözleşmesi hükümlerine göre yürütülmektedir. Lütfen öncelikle İdaremiz ile imzalamış olduğunuz Gayrimenkul Satış Sözleşmesini inceleyiniz. …

TOKİ

t.c. baŞbakanlik toplu konut İdaresİ baŞkanliĞi-tokİ Antalya İli Akseki İlçesi 409 Adet Konut, 1’er Adet Camii ve Ticaret Merkezi İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

TOKİ

(tokİ) İhale İlani. ankara İlİ mamak İlÇesİ altiaĞaÇ-karaaĞaÇ-hÜseyİngazİ mahallesİ kentsel dÖnÜŞÜm ve gelİŞİm projesİ 2 etap 1186 adet konut, 1 ‘er adet tİcaret merkezİ, camİ, anaokulu, lİse, İlkokul ve otopark İnŞaatlari İle altyapi ve Çevre dÜzenlemesİ İŞİ …

TOKİ 100 Bin Sosyal Konut

100 BİN SOSYAL KONUT PROJESİ. BAŞVURU BİLGİLENDİRME FORMU. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında inşa ettirilecek konutlar için, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve T Halk Bankası A.Ş ’nin Proje İlinde bulunan yetkili Şubeleri aracılığı ile başvurular kabul edilecektir.

TOKİ

T.C. BAŞBAKANLIK TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI-TOKİ Afyonkarahisar İli Şuhut İlçesi 2. Etap 412 Adet Konut, 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.

TOKİ Haber

TOKİ haberleri, emlak, inşaat ve konut sektöründen güncel gelişmeler, son dakika haberleri. TOKİ Haber Dergisi internet sitesi.

Toki İstanbul Konutları – Yeni Konut Projeleri Ve Satış …

Toki İstanbul Konutları, Emlak Konut, Kiptaş ve Özel Sektör Konut Projeleri, İnşaat, Kentsel Dönüşüm, Konut Satışları ve Konut Fiyatlarının Yer Aldığı Ev, …

TOKİ Online Taksit Sorgulama

toki. Aradığınız sayfa bulunamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir