İçeriğe geç

Tesla Hisse

En son güncelleme tarihi: 05.05.2022 22:52

TSLA Hisse Fiyatı — Tesla Grafiği — TradingView

NASDAQ:TSLA Elon musk hisselerinin %10 nunu satacakmış. vergi ödeyecekmiş komik tesla hisseleri ath yapmış yetmemiş %50 çıkmış. TD seq 9 üstüne 14 mum saymış adam tepede malı satıyım mı diye soruyo bazı akıllılarda yok btc alacak yok doge alacak die evet veriyo. bu adam tek lafıyla btc yi 29k lara kdr geriletti adam ordan almadı 60k lardan alcak gidicek shitcoin…

TSLA | Tesla Inc Hisse Fiyatı – Investing.com

Aşağıda Tesla Inc hissesi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Geçmiş Veriler, Grafikler veTeknik Analizler gibi daha ayrıntılı bilgileri başka bölümlerde bulabilirsiniz. Teknik Grafik. Tesla Inc. 1.222,09. -7,82 ( -0,64 %) Açılış Yüksek Düşük Kapanış Hacim save cancel.

TESLA Hisse Fiyatı TESLA Hisse Grafiği ve Analizi

Tesla hisse fiyatını teknik olarak değerlendirdiğimizde, 55 periyotluk Envleopes’un desteklediği 636,75 – 665,00 bölgesini takip etmekteyiz. Hisse fiyatı 636,75 – 665,00 seviyeleri arasında oluştukça, karar aşaması senaryosu …

Musk, 1,1 milyar dolarlık Tesla hissesi sattı – Son Dakika …

1 gün önce · Tesla CEO’su Elon Musk, vergi yükümlülüklerini yerine getirmek için yaklaşık 1,1 milyar dolar tutarında Tesla hissesi sattığını bildirdi. Musk’ın sattığı 934 bin Tesla hissesinin …

Musk, Tesla hissesi satmaya devam ediyor – Bloomberg HT

2 dakika önce · Musk, Tesla hissesi satmaya devam ediyor Sosyal medyada ses getiren anketi sonrası Tesla’da hisse satışına başlayan Elon Musk, hisse satışlarına devam ediyor. Musk 700 milyon dolarlık daha Tesla hissesi sattı. Tesla’nın patronu Elon Musk, Tesla hisselerinde satışa devam ediyor.

Elon Musk, 5 milyar dolarlık Tesla hissesi sattı – Ekonomi …

1 gün önce · Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’da hissesinin yüzde 10’unu satma konusunda yaptığı anketten birkaç gün sonra, hisselerinin yüzde üçünü sattı. Musk’ın sattığı hisseler …

Musk, 1,1 milyar dolarlık Tesla hissesi sattı – Türkiye …

1 gün önce · 11.11.2021 07:06 Tesla CEO`su Elon Musk, vergi yükümlülüklerini yerine getirmek için yaklaşık 1,1 milyar dolar tutarında Tesla hissesi sattığını bildirdi.. Musk’ın sattığı 934 bin Tesla hissesinin elindeki toplam Tesla hisselerine oranı yüzde 0,5 olarak gerçekleşti. Musk’ın elinde hala 170 milyon Tesla hissesi bulunuyor.

Twitter kullanıcıları, Musk’un yüzde 10’luk Tesla hisse …

8.11.2021 · Hisselerinin yüzde 10’unu satarak teorik olarak yaklaşık 21 milyar dolar kazanabilir. Musk’ın ayrıca 13 Ağustos’a kadar 6,24 dolardan 22,86 milyon hisse alma daha hakkı bulunuyor. Tesla hisseleri haftayı 1222 doların üzerinde kapattı.

Tarihi satış yolda! Elon Musk’ın “hisse” anketi sonuçlandı

8.11.2021 · SpaceX’in kurucusu Elon Musk’ın tartışma yaratan Tesla hisse anketinin sonucu belli oldu. Sosyal medyayı adeta ikiye bölen anketin sonucu yüzde 57 oranıyla “Hisseleri sat” olarak sonuçlandı.

Musk, Tesla’daki hisselerinin geleceğini takipçilerine …

7.11.2021 · Tesla ve SpaceX kurucusu Elon Musk, Tesla’daki hisselerinin geleceğini takipçilerine sordu. ABD’deki ‘milyarderler vergisi’ yasa tasarısına tepki gösteren Musk, Twitter’da “Gerçekleşmemiş kazancın vergi kaçırmak olduğuna dair tartışmalar devam ederken sahip olduğum Tesla hisselerinin yüzde 10’unu satayım mı” sorusunu sorarak bir anket başlattı.

Musk 2016’dan bu yana ilk kez Tesla hissesi sattı

1 gün önce · Elektrikli araç üreticisi Tesla Inc.’nin CEO’su Elon Musk, Twitter’da şirketteki payının yüzde 10’luk kısmını satıp satmama konusunda açtığı anketten kısa bir süre sonra Tesla hissesi sattı. Musk açıklamasında satışın hisse senetleri opsiyon işlemlerinden doğan vergi yükümlülüklerini karşılamak için yapıldığını duyurdu.

Milyonlarca Oy Kullanıldı: Elon Musk’ın Hisse Satışı …

8.11.2021 · Tesla’nın hisselerinin yüzde 10’unu elinde bulunduran Elon Musk’ın Tesla hissesi satıp satmama kararı sosyal medyada oylaması gündem oldu. Musk, Twitter hesabından açtığı ve evet kararı çıkan ankete yaptığı yorumda hisse satışında kararlı olduğunu belirtti.

Elon Musk’tan Tesla hisse satışı anketi

8.11.2021 · A+ A-. Enerji Günlüğü – ABDli milyarder Elon Musk, vergi ödemesinin tek yolu olan Tesla’daki hisselerinin %10’unu satma konusunda anket düzenledi. SpaceX ve Amerikan elektrikli araç şirketi Tesla’nın kurucusu milyarder Elon Musk, herhangi bir yerden maaş geliri olmadığı için herhangi bir vergi ödemiyor. Bu durum eleştiriliyor.

Elon Musk 2016’dan bu yana ilk kez Tesla hissesi sattı

1 gün önce · Elektrikli araç üreticisi Tesla Inc.’nin CEO’su Elon Musk, Twitter’da şirketteki payının yüzde 10’luk kısmını satıp satmama konusunda açtığı anketten kısa bir süre sonra Tesla hissesi sattı. Musk açıklamasında satışın hisse senetleri opsiyon işlemlerinden doğan vergi yükümlülüklerini karşılamak için yapıldığını duyurdu.

Elon Musk sözünü tuttu: Tesla hisseleri satıldı …

1 gün önce · Satılan Tesla hisseleri beş milyar dolar değerinde. Hali hazırda dünyanın en zengin insanı konumunda olan Elon Musk, servetinin büyük bir bölümünü Tesla sayesinde kazandı. Ancak ünlü milyarder, anketin sonuçlanmasının ardından hisselerini parça parça satmaya başladı.

Elon Musk’ın Tesla hisselerini satmak istemesinin …

9.11.2021 · Tesla CEO’su Elon Musk, önümüzdeki aylarda hisse senedi opsiyonlarında 15 milyar dolardan fazla bir vergi faturasıyla karşı karşıya kalacak.Yani 50 yaşındaki milyarder iş insanı bu …

Musk’ın kardeşinden anket öncesi yüklü hisse satışı haberi …

2 gün önce · Tesla yönetim kurulu üyesi olan 49 yaşındaki Kimbal, bir dosyaya göre 5 Kasım’da 88.500 Tesla hissesi sattı. Dosyaya göre, hisseyi JPMorgan aracılığıyla hisse başına ortalama 1.229.91 $ fiyatla sattı. Bu da yaklaşık 109 milyon dolara tekabül ediyor.

Elon Musk, Twitter anketi yaptı: Kullanıcılar ‘hisseleri …

8.11.2021 · Tesla hisse senetlerinin FTX’te işlem gören kripto para versiyonu, Musk’ın bu mesajının Wall Street pazartesi günü açıldığında, hisse senetlerinin düşmesine neden olabileceğini işaret ediyor. Fiyatlar, Pazar günü New York saati ile 17:20’de gerçek hisse senetlerinin Cuma …

Tesla üçüncü çeyrekte rekor kar ve gelir elde etti …

21.10.2021 · Elektrikli otomobil üreticisinin geçen yılın ikinci çeyreğinde 0,76 dolar olan hisse başına karı da bu yılın üçüncü çeyreğinde 1,86 dolar oldu. Tesla, temmuz-eylül döneminde dünya genelinde 241 bin 300 aracın teslimatını gerçekleştirdi.

Elon Musk kendi başını yaktı! Paylaşım yaptı, Tesla’nın …

2.11.2021 · Hertz’ün açıklamasından sonra hisse değeri 1000 dolara kadar yaklaşan Tesla’nın piyasa değeri ise ilk kez 1 trilyon dolara ulaşmıştı. “TÜRKİYE’NİN MİLLİ GELİRİNİN 1.5 KATI” Ekonomist ve akademisyen Özgür Demirtaş, Tesla’nın piyasa değeri hakkında paylaştığı tweette, “Tesla hisse …

Tesla hisseleri, 7 ayda yüzde 50 arttı

20.10.2021 · Tesla hisseleri, 8 Mart’ta gördüğü en düşük seviyeden yüzde 50 oranında yükseliş gösterdi. 18 Ekim’de hisseler, 843 dolar seviyesine kadar çıktı.

Elon Musk Tesla hisselerini satıyor mu? İşte cevabı …

8.11.2021 · Elektrikli araç üreticisi Tesla’nın yüzde 10 hissesi yaklaşık 21 milyar dolar ediyor. Elon Musk da buna istinaden “Tesla’nın hisse değerlerini ben arttırmıyorum” açıklamasında bulunmuştu. Geçtiğimiz dönemlerde “milyarder vergisi” adında yeni bir vergi türü gündemdeydi.

İlk satış gerçekleşti! Elon Musk “hisse” anketinin …

1 gün önce · Tesla ve SpaceX’in kurucusu Elon Musk, tartışmalı “hisse” anketinden sonra harekete geçti. Musk, Tesla’daki 5 milyar dolarlık hissesini sattı.

Musk 2016dan bu yana ilk kez Tesla hissesi sattı

10.11.2021 · Tesla gibi sadık takipçi kitlesi olan şirketlerde, üst düzey yöneticilerin hisse satışları, bu şirketlerin hayranları ve bu şirketleri eleştirenler tarafından dikkatle inceleniyor.

Anket Yapmıştı: Elon Musk 5 Milyar Dolarlık Hisse Sattı …

1 gün önce · Tesla ve Space X’in kurucusu Elon Musk, Tesla’daki 5 milyar dolarlık hissesini sattı. Böylelikle Musk, 2016’dan bu yana ilk kez Tesla hissesi satmış oldu.

Elon Musk’tan sosyal medyada ‘hisse satayım mı?’ anketi …

7.11.2021 · Tesla CEO’su Elon Musk twitter’daki 62.5 milyon takipçisine hisse satışı yapıp yapmamak konusunda anket yaptı. Tesla CEO’su Musk Tesla hisselerinin ‘kaderini belirlemek’ için takipçilerine sosyal medyada anket yaptı. Musk Twitter hesabından yaptığı paylaşımda milyarderler vergisine atıfta …

Tesla hisseleri çakıldı: Elon Musk’ın bir tweeti 200 …

2 gün önce · Tesla hisseleri Elon Musk’ın anketi sonrası 2 günde yüzde 16 değer kaybetti. Geçen cuma 1 trilyon 228 milyar dolar olan Tesla’nın piyasa değeri de 200 milyar dolar eriyerek 1 trilyon 28 …

Elon Musk Twitter anketi yaptı: Kullanıcılar ‘hisseleri …

8.11.2021 · Elektrikli araç üreticisi Tesla’nın yüzde 10 hissesi yaklaşık 21 milyar dolar ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir BM yetkilisi, Elon Musk’ın gelirinin sadece yüzde 2’sinin dünyadaki açlığın çözülmesine yardımcı olabileceğini söylemişti. Musk da iddia desteklenirse Tesla hissesini satacağını duyurmuştu.

Tesla Inc (TSLA) Forumu – Investing.com

TSLA Tartışmaları. Bu sayfada TSLA hisse senedi ile ilgili tüm tartışmalar ve yorumlar yer alır. Lütfen yorumların Investing.com Yorum Kuralları’na uygun olduğuna dikkat edin. Tesla Inc hakkında düşüncelerinizi yazın. Yorum Kuralları.

Elon Musk 21 Milyar Dolarlık Tesla Hissesini Satacak mı …

8.11.2021 · Elon Musk’ın başlattığı Twitter anketindeki oy kullanan kişiler (yaklaşık 3,5 milyon), Elon Musk’ı vergi ödemek için Tesla’daki hissesinin %10’unu satmaya çağırdı. Musk tarafından Cumartesi günü başlatılan ankete 3.5 milyondan fazla Twitter kullanıcısı oy verdi ve yaklaşık %58’si hisse …

Tesla’nın piyasa değeri 1 Trilyon Dolar’ı geçti!

26.10.2021 · Hisse başına 1.024 Dolar değere ulaşan Tesla, otomobil sınıfında 1 Trilyonluk değere ulaşan ilk üretici oldu.Zaten dünya genelinde bunu başaran sadece 6 farklı şirket var: Aramco, Apple, Microsoft, Alphabet (Google’ın ana şirketi), Amazon ve Tesla.

Elon Musk “hisse” anketi yaptı: “Sonucuna bağlı kalacağım”

7.11.2021 · Tesla’nın hisselerinin Musk’ın Twitter gönderilerinden birine maruz kalması ilk kez değil. Mayıs 2020’de Musk, Tesla hisse senetlerinin yüzde 11’den fazla düşmesine neden olan bir gönderi olan Tesla’nın hisse senedi fiyatlarının “çok yüksek” olduğuna dair ünlü bir tweet attı.

Elon Musk, 21 milyar dolarlık hisse senedini satmak için …

8.11.2021 · Tesla hisselerinin büyük bir yükseliş sergilemesiyle birlikte Elon Musk’ın serveti, 300 milyar doları aşmıştı. Musk, bu servetiyle dünyanın en zengin insanı koltuğuna oturmuş, en …

Tesla’nın piyasa değeri 1 trilyon doları aştı – Dünya …

26.10.2021 · Açıklamanın ardından Tesla hisseleri yüzde 12,6 değer kazandı. Böylece Tesla, piyasa değeri 1 trilyon doları aşan beşinci halka açık şirket oldu.

Elon Musk’ın anketi kendi başını yaktı: Tesla’nın …

8.11.2021 · İş insanı Elon Musk’ın yaptığı anket kendi başını yaktı. Hafta sonu takipçilerine hisse satıp satmayacağını soran Musk’ın aldığı cevap ise ‘evet’ oldu. Anketin ardından açılan piyasalarda Tesla hisseleri yüzde 7,8’lik bir düşüş kaydetti.

Tesla’nın piyasa değeri 1 trilyon doları aştı | Teknoloji …

26.10.2021 · 1. Tam Boyutta Gör. Bir dönem üretim hattındaki sıkıntılarla gündeme gelen ABD’li elektrikli araç üreticisi Tesla artık başarılarıyla gündeme taşınıyor.Araç kiralama şirketi Hertz’in 100 bin adet Tesla siparişi verdiğini duyurması, Tesla hisselerini harekete geçirdi.. Haberin ardından Tesla’nın hisse değeri bin doların üzerine çıkarken, piyasa değeri de ilk kez …

Elon Musk, Tesla hisselerini satacak mı? – Uzmanpara

7.11.2021 · Eğer Musk, Tesla hisselerinin yüzde 10’unu satarsa 21 milyar dolar elde edecek. hisse; Elon Musk, Tesla hisselerini satacak mı? Son dakika! İYİ Parti’den Lütfi Türkkan kararı …

Senin Yüzüne N’olmuş: Elon Musk, Tesla Hissesi Satma …

8.11.2021 · Senin Yüzüne N’olmuş: Elon Musk, Tesla Hissesi Satma Anketini Eleştiren Senatörle Dalga Geçti. Yakın zamanda hisslerini satıp bağışlamak üzere bir anket yapan Elon Musk, bu teklifine gelen bir eleştiriyle dalga geçti. ABD’li bir senatörün “buna anketle karar verilmemeli” demesini fazla dert edemeyen Musk, senatöre …

Musk’ın Twitter anketi: Kullanıcılar ‘hisseleri sat’ dedi …

8.11.2021 · Tesla hisse senetlerinin FTX’te işlem gören kripto para versiyonu, Musk’ın bu mesajının Wall Street pazartesi günü açıldığında, hisse senetlerinin düşmesine neden olabileceğini işaret ediyor. Fiyatlar, Pazar günü New York saati ile 17:20’de gerçek hisse senetlerinin Cuma …

Elon Musk, 5 milyar dolarlık hisse sattı

1 gün önce · DUVAR – Tesla’nın CEO’su ve dünyanın en zengin kişilerinden biri olan Elon Musk, şirketteki 5 milyar dolarlık hissesini sattı. Satış, Musk’ın Twitter’daki 63 milyon takipçisine, şirket hisselerinin yüzde 10’unu satıp satmamayı sormasından birkaç gün sonra yapıldı.

Tesla hisseleri için anket yapan Elon Musk neyin peşinde …

2 gün önce · 318 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk, Tesla hisselerinin yüzde 10’unu satıp satmayacağını takipçilerine sormuştu. Ünlü milyarder için anket sonuçlarının bir anlam ifade etmediği, Musk’ın önümüzdeki aylarda Tesla hisselerini satmak zorunda olduğu açıklandı.

Elon Musk 5 milyar dolarlık Tesla hissesini sattı

1 gün önce · Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’da hisse satışına dair yaptığı anketin ardından yaklaşık 5 milyar dolarlık hissesini sattı. Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından yaptığı anketle takipçilerine, yüzde 10’luk hisse satışı hakkındaki fikirlerini soran Musk’ın yaklaşık 5 milyar dolarlık Tesla …

21 milyar dolarlık Tesla hissesinin kaderi Twitter …

7.11.2021 · Tesla’nın son açıkladığı faaliyet raporuna göre Elon Musk’ın 170.5 milyon adet Tesla hissesi bulunuyor. Bu hisselerin değeri bugün itibarıyla yaklaşık 210 milyar dolar ediyor.

Elon Musk’un merakla beklenen ‘hisse’ anketi sonuçlandı

8.11.2021 · Dünyaca ünlü milyarder Elon Musk, elindeki Tesla hisselerinin yüzde 10’unun satıp satmaması gerektiğini Twitter kullanıcılarına sordu ve açtığı anketin sonucuna uyacağını belirtti. Milyarderin anketine 3.5 milyon kişi katılırken, bunların yüzde 57.9’u Musk’ın hisseleri satması gerektiğini bildirdi. Anketin sonuçlanmasının ardından Musk’tan henüz açıklama gelmedi.

Musk, 5 milyar dolarlık Tesla hissesi sattı – Uzmanpara

1 gün önce · Tesla CEO’su Elon Musk, dün gece yaptığı finansal bildirime göre yaklaşık 5 milyar dolar tutarında Tesla hissesi sattı. Yapılan bildirime göre 3,5 milyon hisse senedi salı ve …

Elon Musk Tesla Hisselerinin %10’u İçin Twitter’da Anket …

7.11.2021 · Elon Musk’ın Tesla hisseleri anketi: Dünyanın en zengin insanı, elektrikli araç şirketindeki hisseleri devretmesi gerekip gerekmediğini soran anket sonuçlarına ‘şahsen vergi ödememin tek yolu’ olarak uyacağını söyledi.. Tesla milyarderi Elon Musk, Twitter’daki 62,6 milyon takipçisine hisselerinin %10’unu satıp satmayacağını soran bir anket başlattı.

Elon Musk, 21 milyar dolarlık Tesla hissesini neden …

8.11.2021 · Tesla’nın CEO’su ünlü milyarder Elon Musk, şirketteki hissesinin yüzde 10’unu satmak için Twitter’da anket yaptı. Ankete katılanların çoğu Musk’ın hisseleri satması gerektiğini söyledi.

Tesla’nın piyasa değeri 1 trilyon doları aştı – Uzmanpara

26.10.2021 · Hisse değeri 1000 dolara kadar yaklaşan Tesla’nın piyasa değeri ise ilk kez 1 trilyon dolara ulaştı.. ABD’li araç kiralama firmalarından Hertz, bugün yaptığı açıklamada, elektrikli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.