İçeriğe geç

Tureng Çeviri

En son güncelleme tarihi: 05.05.2022 22:52

Tureng – Turkish English Dictionary

Tureng – Turkish English Dictionary. Tureng Multilingual Dictionary offers you an extensive dictionary where you can search terms in 4 different languages. You can search words by their fields of profession, hear 9 different accents in 4 languages, add and correct entries. You can use our apps for iPhone, Android, Windows Phone, iPad, Windows 8 …

Tureng – çeviri – Türkçe İngilizce Sözlük

İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. translation çeviri translate çeviri yapmak rendition çeviri ne demek.

Tureng – translate – Türkçe İngilizce Sözlük

İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. translate çevirmek translate into tercüme etmek translate ne demek.

Tureng Dictionary – Chrome Web Mağazası

20.11.2014 · Böylece açık olan sayfanızdan ayrılmadan bilmediğiniz kelimenin anlamına bakabilirsiniz. EKLENTİ KISAYOLU: ALT + V • Tureng Dictionary ile şunları yapabilirsiniz: — Sağ üst köşeye eklenen Tureng ikonu ile sade bir sözlük arayüzünde Türkçe – İngilizce çeviri yapabilirsiniz.

Tureng – kelime kelime çeviri – Türkçe İngilizce Sözlük

İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. ne demek.

Tureng – çeviri programı – Türkçe İngilizce Sözlük

İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. translating program çeviri programı ne demek.

Tureng – eşzamanlı çeviri – Türkçe İngilizce Sözlük

İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. simultaneous interpretation eşzamanlı çeviri ne demek.

Tureng Çeviri Tureng Cümle Çeviri

Tureng Nedir ? Tureng ; Dünya üzerinde konuşulan herhangi bir dilden Türkçe’ye çeviri yapmanızı sağlayan cümle çeviri sitesidir.

Tureng – çevir aç kapak – Türkçe İngilizce Sözlük

İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. twist on lid çevir aç kapak ne demek.

Tureng – çevir sesi ölçer – Türkçe İngilizce Sözlük

İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. ne demek.

Google Çeviri

Google’ın ücretsiz hizmeti, Türkçe ile 100’den fazla dil arasında anında kelime, ifade, web sayfası çevirisi yapabilir.

Tureng – gramer-çeviri yöntemi – Türkçe İngilizce Sözlük

İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. ne demek.

Tureng – çevir sesi markörü – Türkçe İngilizce Sözlük

İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. ne demek.

Tureng – Vikipedi

Tureng (Türkçe ve İngilizce sözcüklerinin ilk hecelerinden türetilen ad), bir Türkçe çeviri şirketi olan Tureng Çeviri Limitet tarafından sağlanan iki dilli çevrim içi Türkçe İngilizce sözlüktür. 20 Mayıs 2009 tarihi itibarıyla sitede İngiliz, Amerikan ve Avustralya olmak üzere üç farklı aksanla işitsel söyleyiş ile kullanım alanına göre ulamlara ayrılmış 2 …

Tureng – çevir sesi yok – Türkçe İngilizce Sözlük

İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. no dialtone çevir sesi yok ne demek.

Tureng – grounding bus [us] – Almanca İngilizce Sözlük

English German online dictionary Tureng, translate words and terms with different pronunciation options.

Türkçe › İngilizce çeviri: Tureng.com ne demek

Türkçe dilinden İngilizce diline ( google translate aracılığıyla) hızlı cümle ya da kelime çeviri yapmanıza yardımcı olan bir sözlük sistemidir. Dünya dilleri arasında yapılacak olan cümle ve kelime çevirilerinizi kolaylaştırır. ÇevirSözlük.com Dünya’da en yaygın olarak kullanılan bir çok dili içinde …

Türkçe İngilizce çevrimiçi çeviri aracı ve sözlük – Yandex …

Yandex.Çeviri ; Türkçe’den İngilizce’ye kelimeleri, sözcük gruplarını, metinleri ve web sayfalarını çevirebilen mobil ve çevrimiçi bir servistir. Çevirisi yapılan kelimelerin anlam açıklamaları; kullanım örnekleri, fonetik alfabeyle yazılan telaffuz notları ve ilgili ses kayıtlarıyla tamamlanır.Web sitesi modunda servis adresi belirttiğiniz web sayfasının tüm metin …

Tureng Sözlük indir – Türkçe İngilizce Cümle Çeviri Programı

7.07.2020 · 7.07.2020 · Tureng Sözlük indir, Android, iOS ve Windows internet tarayıcıları üzerinde kullanılabilen en iyi cümle çeviri programıdır. Tureng sözlük Türkiye’nin en kaliteli online sözlük programıyla Türkçe ve İngilizce kelimeleri ücretsiz çeviri aracıdır. Tureng Çeviri programı arşivinde 3 milyondan fazla terim ile çeviri ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılıyor.

Sesli Sözlük – tureng

Tureng Dictionary short for Tur (kish) and Eng (lish) is a bilingual online Turkish English dictionary provided by Tureng Çeviri Ltd, a Turkish translation company. As of 2016, the site has more than 2.000.000 English and Turkish words and phrases, classified into categories by the field of usage with audial pronunciation in three different …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.